Dicoflor® dla niemowląt

Wybieraj najlepiej przebadany szczep bakterii dla dzieci!

Żywe kultury bakterii dla niemowląt

Firma Bayer dba o to, by każda porcja Dicoflor® była czysta mikrobiologicznie i stabilna. Dodatkowo wygodna forma kropli sprawia, że sposób podania jest niezwykle prosty. To najlepszy wybór dla rodzica.

Dicoflor®baby

W trakcie antybiotykoterapii sięgnij po Dicoflor®w kroplach. Preparat zawiera tylko 2 składniki: olej kukurydziany i żywe kultury bakterii. Sprawdzona kompozycja zapewnia bezpieczeństwo podania maluchowi.

Dowiedz się więcej

Kup teraz

Dicoflor® baby - krople dla dzieci i niemowląt

Mikroflora jelit niemowlęcia

Czy wiesz, że jelita niemowlęcia od jego pierwszych dni na świecie są kolonizowane przez bakterie? Będą one wpływać na działanie tego organu przez resztę życia. Prawidłowa mikroflora jelit ma duże znaczenie zwłaszcza podczas pierwszych dwóch lat życia, kiedy organizm dziecka jest szczególnie wrażliwy.

Mikroflora jelit niemowlęcia

Poznaj inne produkty Dicoflor®dla niemowląt

Tylko niektóre żywe kultury bakterii są właściwe dla dzieci. Szczep zawarty w Dicoflor®, czyli Lactobacillus rhamnosus GG, jest najlepiej przebadanym dobroczynnym szczepem bakterii jelitowych. Jego działanie zostało potwierdzone w wielu badaniach klinicznych. Stosuj Dicoflor® podczas antybiotykoterapii, w okresie jesienno-zimowym i podczas podróży ze zmianą strefy klimatycznej. 

Dicoflor® w saszetkach
Dicoflor® 3 saszetki

Wymieszaj żywe kultury bakterii z mlekiem dla niemowlęcia i podaj je w buteleczce malucha. Pozwól, by w znany sobie sposób przyjął porcję naturalnych żywych kultur bakterii Dicoflor®. To wygodna forma Dicoflor® dla rodzica i dziecka!

Dowiedz się więcej

Kup teraz

Mikroflora niemowlęcia

Skład mikroflory niemowlęcia zależy od rodzaju porodu, sposobu żywienia i przyjmowanych leków. 

Dlatego zwłaszcza podczas antybiotykoterapii dziecka wspieraj mikroflorę jelit maluszka, sięgając po sprawdzone żywe kultury bakterii. Dicoflor® jest dostępny bez recepty, możesz zaplanować jego podanie od zaraz!*Dicoflor® zawiera szczep bakterii Lactobacillus GG, który ma zdolność do kolonizowania przewodu pokarmowego człowieka do 7 dni po jego przyjmowaniu (żródło: Goldin BR et al. Survival of Lactobacillus Species (Strain GG) in Human Gastrointestinal Tract. Digestive Diseases and Sciences, Vol. 37, No. 1 (January 1992), pp. 121-128)